ورود کاربران
پست الکترونیکی :
کلمه عبور :

 

عناوین برنامه های مراسم افتتاحیه و سخنرانیهای تخصصی 

 
 

 

ردیف

زمان

مدت (دقیقه)

سخنران

موضوع

 

 

1

 

08.30 - 08.40

 

10

 

-

 

تلاوت قران و اجرای سرود ملی

 

 

2

 

08:40 - 08:50

 

10

 

نماینده سازمان  زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

 

گزارش روند اجرائی گردهمائی

 

 

3

 

08:50 - 09:00

 

10

 

دکتر ضرغام محمدی (عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز و دبیر علمی )

 

گزارش دبیر علمی

 

 

4

 

09:00 - 09:15

 

15

 

دکتر محمد احمدی( استاندار فارس)

-

 

 

5

 

09:15 - 09:30

 

15

Santiago Muñoz      رئیس سازمان زم

ین شناسی جمهوری دومینیکن

 

اهمیت توسعه علوم زمین و بهبود کیفیت زندگی در جمهوری دومینیکن

 

 

6

 

09:30 - 09:45

 

15

 

مهندس دهقانی(مدیرعامل شرکت آب منطقه ای فارس)

-

 

 

7

 

09:45 - 10:05

 

20

 

مهندس قبادی(مدیرکل دفتر حفاظت و بهره برداری منابع آب و امور مشترکین وزارت نیرو)

 

حفاظت و بهره برداری از منابع آب در شرایط بحران کمی و کیفی منابع آب

 

 

8

 

10:05 - 10:25

 

20

 

دکتر عزت الله رئیسی(عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز)

 

مدیریت منابع آب در شرایط بحران کمی و کیفی منابع آب

 

 

9

 

10:25 - 10:35

 

10

 

 نمایش کلیپ

-

 

 

10

 

10:35 - 11:10

 

25

 

افتتاحیه نمایشگاه  و پذیرائی

 

 

11

 

11:10 - 11:30

 

20

 

دکتر غلامعباس کاظمی (دانشگاه شاهرود)

 

چالش نو: بحران کیفی در بارش

هیات رئیسه : دکتر اصغر اصغری مقدم، دکتر نوذر سامانی، دکتر نصرالله کلانتری

 

 

12

 

11:30 - 11:50

 

20

 

دکتر علی مراد حسن لی (دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز)

 

مدیریت محیط زیست در شرایط بحران کمی و کیفی منابع آب

 

 

13

 

11:50 - 12:10

 

20

 

دکتر حاجی کریمی (دانشگاه ایلام)

 

بحران منابع آب سطحی در غرب ایران

 

 

14

 

12:10 - 12:30

 

20

 

دکتر سیاوش بهروز (معاون شرکت آب منطقه ای فارس)

 

بحران کمی و کیفی منابع آب در استان فارس

 

 

15

 

12.30 - 14.00

 

_

 

نماز  و نهار

 

-

 

 

 

 

16

 

14:00 - 14:20

 

20

 

مهندس وطن فدا (مدیرکل دفتر رودخانه های مرزی و منابع آب مشترک وزارت نیرو)

 

وضعیت منابع آب سطحی و زیرزمینی در حوضه های مرزی

هیات رئیسه : دکتر محسن رضایی، دکتر عزت الله رئیسی، مهندس قبادی

 

 

17

 

14:20 - 14:40

 

20

 

دکتر حسین محمد زاده(دانشگاه فردوسی مشهد)

 

بررسی استانداردهای موجود برای مطالعه و ساماندهی منابع آب مرزی

 

 

18

 

14:40 - 15:00

 

20

 

دکتر غلامحسین کرمی (دانشگاه شاهرود)

 

وضعیت منابع آب کارست در شمال خراسان شمالی

 

 

19

 

15:00 - 16:00

 

 

بحث و جمع بندی در نشست تخصصی

 

 

 

 


زمانبندی سخنرانیها

 

 


 

 

 

سالن شماره 1 (آمفی تئاتر)، طبقه همکف- ارائه مقالات به صورت سخنرانی محور کارست و سازند­های سخت

 

 

 29/11/1392 -  صبح بخش اول

 

 

هیات رئیسه : دکتر محمد زارع، دکتر غلامحسین کرمی، دکتر حاجی کریمی

 

 

ردیف

 

 

زمان

 

 

شماره مقاله

 

 

نویسنده اول

 

 

سایر نویسندگان

 

 

 

عنوان مقاله

 

 

 

 

 

1

 

 

08:30-08:50

 

 

7922

 

 

حبیب سعادت

 

 

ضرغام محمدی

 

 

بررسی توسعه کارست به کمک تحلیل هیدروگراف و کموگراف در تاقدیس انار، شمال غرب شیراز

 

 

2

 

 

08:50-09:10

 

 

6345

 

 

حمیدرضا ناصری

 

 

فرشاد علیجانی

 

 

تعیین محل حفاری چاه آب در لایه های آهکی با شیب برگشته: تاقدیس کمردراز، جنوب غرب ایذه

 

 

3

 

 

09:10-09:30

 

 

6247

 

 

سید امیر حسین شاه امیریان

 

 

فردین بوستانی - محمد حسین حجتی

 

 

بررسی اکتشافی به منظور تامین آب شرب از سازندهای سخت بخش نوده خاندوز، استان گلستان، به روش ژئوالکتریک

 

 

4

 

 

09:30- 09:50

 

 

4718

 

 

مریم مکاری منشادی

 

 

عزت اله رئیسی اردکانی

 

 

بررسی خصوصیات کمی و کیفی چاههای بهره برداری آهکی جنوب مرکزی زاگرس

 

 

5

 

 

09:50 – 10:10

 

 

3546

 

 

مجید قانع

 

 

-

 

 

ویژگی های کارستی سنگ های کربناته کرتاسه در دره هراز، البرز مرکزی

 

 

6

 

 

 – 10:3010:10

 

 

4694

 

 

مهناز گرمابی

 

 

حمید رضا ناصری، فرشاد علیجانی، محسن رضایی

 

 

ارزیابی آسیب پذیری آبخوان های کارستی و کنگلومرایی قلعه تل (شمال شرق خوزستان) با استفاده از روش هایCOP و PaPRIKa

 

 

11:00 – 10:30

 

 

پذیرائی

 

 

 

 

 

 

 

 

سالن شماره1 ( آمفی تئاتر) طبقه همکف- ارائه مقالات به صورت سخنرانی محور زمین شناسی مهندسی و کارست

 

 

 29/11/1392 -  صبح بخش دوم

 

 

 

 

هیات رئیسه :  دکتر جواد اشجاری، دکتر نوذر سامانی، مهندس امیر شمشکی، دکتر پیلتن طباطبایی

 

 

 

 

ردیف

 

 

زمان

 

 

شماره مقاله

 

 

نویسنده اول

 

 

سایر نویسندگان

 

 

عنوان مقاله

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

11:00 – 11:20

 

6645

 

 

حسن جاور

 

 

-

 

 

واکاوی پرده های تزریق به روش نوین در مناطق کارستی، مطالعه موردی سد هایقر

 

 

 

 

 

 

8

 

11:20 – 11:40

 

5369

 

 

حسین بهرامی مرغملکی

 

 

ضیاءالدین شعاعی ، علی ارومیه ای

 

 

ارزیابی نفوذپذیری ورفتار هیدروژئومکانیکی توده ی سنگ در ساختگاه سد خرسان -3

 

 

 

 

 

 

9

 

11:40 – 12:00

 

4800

 

 

صادق صابری مهر

 

 

عزت الله رئیسی، حمیدرضا حیدری

 

 

بررسی توسعه کارست و تعیین جهت جریان آب نشتی در جناح راست سد ششپیر

 

 

 

 

 

 

10

 

12:00 – 12:20

 

3063

 

 

رجبعلی فلیحی

 

 

-

 

 

پتانسیل کارستی شدن درزه های کششی آهک آسماری سد سیمره(با استناد به انحراف گمانه ها)

 

 

 

 

 

 

12:20 – 14:00

 

 

نماز و ناهار

 

 

 

 

 

 

14:00 - 16:00

 

 

کارگاههای آموزشی (عناوین و مکان برگزاری متعاقبا اعلام میشود.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سالن شماره 2 (طبقه اول)- ارائه مقالات به صورت سخنرانی محور هیدروژئولوژی و مدلسازی

 

 

29/11/1392 -  صبح بخش اول

 

 

 

 

 

 

هیات رئیسه : دکتر عزت الله رئیسی ، دکتر غلامعباس کاظمی،  دکتر محمد نخعی

 

 

 

 

 

 

ردیف

 

 

زمان

 

 

شماره مقاله

 

 

نویسنده اول

 

 

سایر نویسندگان

 

 

 

عنوان مقاله

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

08:30 - 08:50

 

3492

 

 

طاهره آذری

 

 

نوذر سامانی

 

 

تعیین پارامترهای هیدرودینامیکی آبخوان محبوس با شبکه‌های عصبی مصنوعی

 

 

 

 

 

 

2

 

 

08:50 - 09:10

 

6529

 

 

نرگس بیرانوند

 

 

محمد زارع، سید محمد حسینی سبزه واری

 

 

طراحی سیستم زهکشی معدن سنگ آهن شماره یک گل گهر با استفاده از مدل ریاضی جریان آب زیرزمینی

 

 

 

 

 

 

3

 

 

09:10 - 09:30

 

6078

 

 

ابراهیم جمالی

 

 

ناصر اسدی

 

 

تعیین واحدهای آبرفتی مناسب جهت تغذیه¬مصنوعی در دشت گوهرکوه استان سیستان و بلوچستان، بر اساس نفوذپذیری و بافت خاک

 

 

 

 

 

 

4

 

 

09:30 - 09:50

 

4030

 

 

زهرا سجادی

 

 

جابر مظفری زاده

 

 

بررسی ارتباط هیدرولیکی و اختلاط آب رودخانه¬های منطقه دالکی با منابع آب زیرزمینی

 

 

 

 

 

 

5

 

 

09:50 – 10:10

 

3959

 

 

فرزانه شمس

 

 

اصغر اصغری مقدم- عبدالرضا واعظی

 

 

تحلیل مدل جریان آب زیرزمینی و پیش ینی تاثیر آبخوان تحت فشار در شکل گیری فرونشست دشت مرند

 

 

 

 

 

 

6

 

 

10:10– 10:30

 

3828

 

 

داریوش محمودی

 

 

محسن رضایی، جواد اشجاری، انسیه صالح قمری

 

 

بررسی انتقال باکتری اشریشیا کولی در محیط متخلخل اشباع با استفاده از مدل فیزیکی سه بعدی

 

 

 

 

 

 

10:30 – 11:00

 

 

پذیرائی

 

 

 

 

 

 

 

سالن شماره 2 (طبقه اول)- ارائه مقالات به صورت سخنرانی محور هیدروژئولوژی و مدلسازی

 

 

29/11/1392 -  صبح، بخش دوم

 

 

 

 

 

 

هیات رئیسه : دکتر سیاوش بهروز، دکتر محسن رضائی، دکتر  ضرغام محمدی

 

 

 

 

 

 

ردیف

 

 

زمان

 

 

شماره مقاله

 

 

نویسنده اول

 

 

سایر نویسندگان

 

 

عنوان مقاله

 

 

 

 

 

 

7

 

11:00 – 11:20

 

6641

 

 

یوسف محبی

 

 

اصغر اصغری مقدم، عبدالرضا واعظی، میر سجاد فخری

 

 

ارزیابی عوامل مؤثر بر کیفیت شیمیایی آب زیرزمینی دشت کهریز با استفاده از روش¬های آماری(تحلیل عاملی) و هیدروشیمیایی

 

 

 

 

 

 

8

 

11:20 – 11:40

 

3428

 

 

رضا جمور

 

 

ناصر اسدی؛ محمدرضا قهرمانی

 

 

تحلیل خوشه‌ای وضعیت هیدروژئوشیمیایی چشمه‌های کارستی کوه دالو در استان فارس

 

 

 

 

 

 

9

 

11:40 – 12:00

 

3643

 

 

راضیه فروغی فر

 

 

محمدرضا صادقی صدر، مهدی رحمانیان

 

 

مدیریت کیفی منابع آب دشت رامهرمز و بررسی سنگ چینه ای منطقه از لحاظ هیدروژئولوژی

 

 

 

 

 

 

10

 

12:00 – 12:20

 

7276

 

 

فرزاد غلامیان،

 

 

وحید جعفرزاده، حمید آقاجانی، علی نجاتی کلاته

 

 

تعیین محدوده‌ سفره آب زیرزمینی با استفاده از داده‌های گرانی‌سنجی و فیلترهای زاویه تمایل، نقشه تتا و زاویه تمایل هایپربولیک

 

 

 

 

 

 

12:20 – 14:00

 

 

نماز و ناهار

 

 

 

 

 

 

14:00 - 16:00

 

 

کارگاههای آموزشی (عناوین و مکان برگزاری متعاقبا اعلام میشود.)

 

 

 

 

 

سالن شماره 3 (طبقه اول)-  ارائه مقالات به صورت سخنرانی محور هیدروشیمی و کیفیت منابع آب

 

 

29/11/1392 صبح بخش اول

 

 

 

 

هیات رئیسه : دکتر ترانه شارمد، دکتر نصرالله کلانتری، دکتر حسین محمد زاده

 

 

 

 

 

 

ردیف

 

 

زمان

 

 

شماره مقاله

 

 

نویسنده اول

 

 

سایر نویسندگان

 

 

 

عنوان مقاله

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

08:30 - 08:50

 

 

3392

 

 

رحیم باقری

 

 

آرش ندری و عزت الله رئیسی

 

 

خصوصیات هیدروشیمیایی-ایزوتوپی آبهای فسیلی (ذاتی) و عهد حاضر

 

 

 

 

 

 

2

 

 

08:50 - 09:10

 

 

7094

 

 

حامد ملاپیری لیواری

 

 

عبدالرضا واعظی هیر، محمدرضا حسین زاده، نادر مظاهری

 

 

بررسی تغییرات شاخص آلودگی فلزات سنگین (HPI) و شاخص فلزی (MI) در آبهای سطحی محدوده معدن مس سونگون

 

 

 

 

 

 

3

 

 

09:10 - 09:30

 

 

6703

 

 

مرجان عبدالهی

 

 

افشین قشلاقی- احمد عباس نژاد

 

 

بررسی فرآیند¬های غالب کنترل¬کننده هیدروژئوشیمی منابع آب زیرزمینی دشت راور (شمال استان کرمان)

 

 

 

 

 

 

4

 

 

09:30 - 09:50

 

 

6622

 

 

علی کوچک زاده

 

 

مهدی زارعی، عزت الله رئیسی

 

 

تعیین منشاء آبهای شور جنوب ایران با استفاده از پارامترهای هیدروشیمیایی

 

 

 

 

 

 

5

 

 

09:50 – 10:10

 

 

3411

 

 

رضا جهانشاهی

 

 

محمد زارع

 

 

تکنیک‌های هیدروشیمی و ایزوتوپهای پایدار 2H و 18O در تعیین منشا شوری آب‌های نشتی و زیرزمینی در پیت معدن آهن گل گهر

 

 

 

 

 

 

6

 

 

10:10 – 10:30

 

 

7462

 

 

عاطفه اژدری

 

 

ضرغام محمدی، حیدر زارعی

 

 

تعیین منشا شوری آب در چشمه گراب بهبهان با استفاده از نسبتهای یونی و ترکیب ایزوتوپی

 

 

 

 

 

 

10:30-11

 

 

پذیرائی

 

 

                                                 

 

 

 

 

 

 

سالن شماره  3 (طبقه اول)  - ارائه مقالات به صورت سخنرانی-  محور زمین شناسی، GIS

 

 

 29/11/1392 - صبح بخش دوم

 

 

هیات رئیسه : دکتر ناصر اسدی، دکتر مهدی زارعی، مهندس سیامک محمودی سیوند

 

 

ردیف

 

 

زمان

 

 

شماره مقاله

 

 

نویسنده اول

 

 

سایر نویسندگان

 

 

 

عنوان مقاله

 

 

 

 

 

7

 

11:00 – 11:20

 

6687

 

 

ثریا جلیلی

 

 

منوچهر چیت سازان، مسعود ساعت ساز، ساناز آبدار اصفهانی

 

 

 

بررسی و ارزیابی کیفیت آب زیرزمینی دشت ابهر با استفاده از GIS

 

 

 

 

 

8

 

11:20 – 11:40

 

5666

 

 

حسین عبیری

 

 

فاطمه بتوندی غلامپور، منوچهر چیت سازان، حسن دانشیان

 

 

 

پتانسیل یابی آلودگی دشت شاوور با روش های DRASTIC، SINTACSو GODS توسط نرم افزار ArcGIS10 و مقایسه نتایج آنها

 

 

 

 

 

9

 

11:40 – 12:00

 

5399

 

 

سکینه خانبازی سبوکی

 

 

نصرالله کلانتری، مهدی زارعی

 

 

 

تعیین محل‌های مناسب جهت تغذیه مصنوعی آبخوان با استفاده از AHP و GIS

 

 

 

 

 

10

 

12:00 – 12:20

 

3497

 

 

مهدی تاج آبادی

 

 

محمد زارع

 

 

 

ارزیابی پتانسیل تغذیه در حوضه آبریز رودخانه کر با استفاده از روش های سنجش از دور و GIS و مقایسه آن با روش هایSCS و بیلان هیدروکلیماتولوژی

 

 

 

 

 

12:20 – 14:00

 

 

نماز و ناهار

 

 

14:00 - 16:00

 

 

کارگاههای آموزشی (عناوین و مکان برگزاری متعاقبا اعلام میشود.)

 

 

 

 
تاریخ درج : چهارشنبه 23 بهمن 1392
تعداد بازديد از اين صفحه : 4730
آخرين تاريخ بازديد :30 مرداد 1397  11:17
Copyright 2010 GSI Congress
نقشه سایت
انتخاب وب سایت مورد نظر :